Društvo oseb z izgubo sluha Dolenjske in Bele krajineFilmski festival gluhih

Komaj smo dočakali filmski festival gluhih, ki se je odvijal v Kulturnem centru Janeza Trdine v Novem mestu.

V društvu so formirali delovno skupino naših članov in prostovoljcev, ki so sodelovali pri organizaciji tega dogodka. Čisto vsak je pripomogel na svoj način. Klarisa pa je bila povezovalka prireditve.

Ko se je filmski festival začel, je naša Klarisa toplo pozdravila občinstvo in na oder povabila predsednika Zveze društev gluhih in naglušnih Slovenije, gospoda Mladena Veršiča ter gospoda Antona Petriča, vodjo kulture na Zvezi društev gluhih in naglušnih Slovenije, da sta povedala nekaj besed. Nazadnje pa je gospod Vladimir napovedal ogled filmov. Pri določenih filmih smo se tudi nasmejali, ker so bili zelo smešni in zanimivi. Po zaključku filmskega dela je Klarisa poklicala na oder predstavnike društev, da so jim podelili priznanja, in sicer: Medobčinskemu društvu gluhih in naglušnih Velenje, Društvu gluhih in naglušnih Ljubljana, Društvu AURIS Kranj, Društvu gluhih in naglušnih Posavja Krško in našemu društvu. Nato je Klarisa na oder poklicala še vse sodelujoče, kjer smo naredili skupinsko fotografijo, po tem pa smo šli v avlo na pogostitev in druženje. Za medijsko področje smo skrbeli: Marjana, Katarina, Petra in jaz.

Filmi so mi bili zelo zanimivi in ob nekaterih sem se dobro nasmejal. Komaj čakam naslednji filmski festival.

Mitja Priselac

Iskanje

Kje smo

Glavni trg 11, 8000 Novo mesto

Uradne ure in kontakt

Ponedeljek   08:00 – 14:00

Torek          08:00 – 14:00

Sreda          10:00 – 12:00

                  14:00 – 16:00

GSM: 041 340 267

TEL: 07 332 47 77

dgnnm56@gmail.com

Klicni center za osebe z okvaro sluha

URL: Klicni center

GSM: 031 777 600

Zahvala

Zahvaljujemo se vsem, ki ste v letu 2020 podarili  % dohodnine. Naprošamo občane, da darujejo Društvu oseb z izgubo sluha Dolenjske in Bele krajine.

Sofinancerji

FIHO

 logo gns

monm

 

 

Občina Metlika grb Občina Semič grb

    Metlika            Semič

Občina Šentjernej grb Obcina Mirna

  Šentjernej         Mirna

Obcina Skocjan grb Obcina Sentrupert

  Škocjan         Šentrupert

Obcina Straza dolenjsketoplice

   Straža           Dol. Toplice

 Obcina Crnomelj Obcina Trebnje grb

  Črnomelj          Trebnje 

Občina Mirna Peč grb  Žužemberk

   Mirna peč     Žužemberk

00

01a

01b

 

Sledite nam

F1  Y

Kdo je na strani

Na strani je 224 gostov in ni članov .

2007671
Danes
Včeraj
Ta teden
Ta mesec
Predzadnji mesec
Vse dni
922
878
4216
34319
28731
2007671